Jdi na obsah Jdi na menu
 


STÁJ CHÝNICE

SEZNÁMÍM VÁS SE STÁJÍ KAM JEZDIM S KAMARÁDKOU MÍŠOU!

TAKŽE CHÝNICE JE VESNICE :D NO POPRAVDĚ JSEM JI NEZKOUMALA:D CELKEM JE TAM 8 KONÍ A BUDOU JEŠTĚ HŘÍBÁTKA:) JE TAM OBDELNÍK, PARKUR A MILITARY A SUPER VYJÍŽDKY DO LESA!

KONĚ:

CARMELA

CARMI JE KLISNA VE STÁJI SE DOST ŠKLEBÍ A JE PROTIVNÁ ALE NA ZÁVODECH JE TO UPLNĚ PROFÍK! 17.11.07 VYHRÁLA NA ZÁVODECH V CÍSAŘSKÉM OSTROVĚ 1.MÍSTO V PARKURU!

METAXA

MAŘKA JE KLISNA. VE STÁJI MI PŘÍDE V POHO I VE VÝBĚHU! NA ZÁVODECH JSEM JI JEŠTĚ NEVIDĚLA..A TED ČEKÁ HŘÍBÁTKO KTERÉ BY SE MĚLO KONCEM DUBNA NEBO ZAČÁTKEM KVĚTNA NARODIT MYSLIM..

HORTENZIE

HORTY JE SKORO 3 LETÝ HŘÍBĚ A JE TO KLISNIČKA. JE TO HŘÍBĚ CILKY. A JE KRÁSNĚ STRAKATÁ:)VE STÁJI JE NO DOCELA ŠKLEBIVÁ:D A VE VÝBĚHU NO NEWIM HODNĚ ŽIVÁ !!! A HROZNĚ RYCHLE BĚHÁ!!!

COLORADO

REDY JE VALACH. VE STÁJI HODNÝ A PROSTĚ SUPR:) VE VÝBĚHU TAKY. ALE NA VYJÍŽDKÁCH NO TO UŽ SE ŘÍCT NEDÁ ŽE JE SUPR.. BYL TAKY NA ZÁVODECH 17.11.07 NA CÍSAŘSKÉM OSTROVĚ A UMÍSTIL SE NA 5.MÍSTĚ !!!

FILDA

FILDA JE VALACH. VE STÁJI V POHO I VE VÝBĚHU BY SE DALO ŘÍCT. FILDA PATŘÍ TEREZE. A MOC TOHO O NĚM ZATIM NEWIM.A JEZDIL DREZURU.

CILKA

CILKA JE KLISNA. VE STÁJI V POHO I VE VÝBĚHU. TED ČEKÁ HŘÍBÁTKO:) A ZÁVODIT JSEM JI NEVIDĚLA ALE JEZDILA DREZURU A JEŠTĚ NĚCO.

CATÁNY

CATY JE VALACH. VE STÁJI V POHO A I VE VÝBĚHU ( NO ZROVNA KDYŽ NEVYJEDE PO REDYM) CATY ZÁVODIL 17.11.07 NA CÍSAŘSKÉM OSTROVĚ A UMÍSTIL SE NA 2.MÍSTĚ :)

NELLY

NELLY JE KLISNA. JEJÍ DĚDEČEK JE REDY:) NELLY JE VE STÁJI ŠKLEBÍCÍ ATD.. ALE VE VÝBĚHU ÚPLNĚ JINÁ SE MI ZDÁ..A NA VYJÍŽDKÁCH CO JÁ WIM JE JEN PRO POKROČILÝ..

A TO JE O KONÍCH Z CHÝNIC VŠE ...PA


Ufonek.net - váš svět zvířátek

A TED MOJE VIDEJKA!NEKOPÍROVAT DÍK!

 

MySpace Zvĺřata Comment: 6MySpace Zvĺřata Comment: 3MySpace Zvĺřata Comment: 7

MySpace Zvĺřata Comment: 3MySpace Zvĺřata Comment: 5MySpace Zvĺřata Comment: 8

MySpace Zvĺřata Comment: 1MySpace Zvĺřata Comment: 4

MySpace Zvĺřata Comment: 3

VÍCE NA MÝCH STRÁNKÁCH www.chynicekone.estranky.cz

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář